Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky v parku
Datum nahlášení
23.05.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Parčík v areálu Perla je zaneřáděn odpadky, které tam odkládá parta bezdomovců, kteří tam bydlí.
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 24/5/2018 proběhlo místní šetření. Odpadky byly vysbírány, nicméně úklid této lokality probíhá dle pravidelného harmonogramu, a to 3 x týdně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email