NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230519_ee07

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpadky, střepy

Datum nahlášení
23.05.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Prosím o zařízení úklidu lesíku u památníku J.W. Goetha (lokalita Skalky, ulice Vojanova/Horská), přímo k památníku se přes střepy nedá jít, natož s dětmi. Odpad je po celých skalkách. Cca před dvěma lety jsme žádali, zda by přes skalky mohl vést chodník, děti tam po desetiletí chodí pěšky do školy - ze strany úřadu bez odezvy resp. úřednice na mě do telefonu zařvala, že o to už někdo žádal, že to nejde. Prosím o fundovanou odpověď a reakci města.

Lokalita závady
ulice Horská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ohledně nepořádku Vám sděluji, že bude situace prověřena na místním šetření dne 30/5/2019. Ohledně situace vybudování chodníku budu dotaz směřovat na odbor dopravy, poté Vám budu o dalším řešení informovat. S pozdravem Vendula Pillerová


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email