Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvážená duo nádoba
Datum nahlášení
23.05.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V rámci popelnicového stání u domu Potěminova 2244/17 je umístěna i nádoba na tříděný odpad - duo (modrá, žlutá). Podle nálepky se má vyvážet 1x za dva týdny v pátek, nicméně je neustále plná, protože se již cca měsíc nevyváží. Při větru z ní lítají odpadky do okolí.
Lokalita závady
Aloise Jiráska 2320, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email