NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230524_8a0c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Náletové keře

Datum nahlášení
23.05.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Nálety jasanu a javoru na parcele p. č. 1942/13 k. ú. Teplice - Trnovany. Je třeba prořezat, aby nevyrostly nežádoucí stromy.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Úpravy provedeme do konce měsíce června.
Děkuji za pochopení, s pozdravem


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email