NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230619_4528

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad stavební v parku

Datum nahlášení
23.06.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Pri příjezdu do Kulturního domu (zezadu z parku) je pri přejezdu záhonu černá skládka stavebního odpadu (cihly, beton)

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena 25/6/2019 na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email