Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlina ve vozovce
Datum nahlášení
23.07.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadlá vozovka
Lokalita závady
Modlanská 1893, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není v majetku města Teplice.Váš požadavek na opravu byl předán správci této komunikace- Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje - p.Fischerové.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email