Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekana tráva, křoví zasahující do poloviny chodníku, chodník zarostlý trávou
Datum nahlášení
23.07.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na Nové Vsi opět není delší dobu sekaná tráva, na dětské hřiště aby se člověk bál jít kvůli klíšťatům. Také po chodníku je obtížné jít ve dvou vedle sebe, protože co panelák, tak křoví zasahující do poloviny chodníku. Dále chodník za paneláky v ul. Javorová zarůstá trávou, "za chvíli" nebude po chodníku ani památky.
Lokalita závady
Javorová, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět předám technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která má na starosti údržbu zeleně. Dne 29/7/2021 prověřím situaci na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email