NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230723_a221

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Shromažďování, hluk a nepořádek

Datum nahlášení
23.07.2023

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Dobrý den, Bohužel, co nám odstranili popelnice z ulice Letecká, každý den se tu shromažďují a dělají nepořádek = pohazuji odpadky (viz foto) a dělají hluk. Opravdu každý boží den. V příloze zasílám foto, kde jich je jenom pár, bývá jich tu tak 25 až 30. Bylo by prosím možné to nějakým způsobem řešit? Třeba občasnou kontrolou městskou policií? Nebo navrácením popelnic? Proč vlastně byly odstraněny? Předem děkuji za odpověď S pozdravem Zuzana Tothova

Lokalita závady
Letecká 1055/4, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, nádoby na odpad byly z tohoto stanoviště přemístěny z důvodu velice ztížené obslužnosti v tomto místě (zaparkovaná auta, velmi často ztížený nebo znemožněný průjezd, při nevyvezení pak docházelo k rozfoukání odpadu v přilehlém okolí). Nádoby se sem z tohoto důvodu určitě vracet nebudou. Znečišťování veřejného prostranství může pokutovat Městská policie, které tímto podnět předáváme. V případě rušení nočního klidu po 22 hod. večerní, volejte bezplatnou linku Městské policie 156.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email