Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Pokácení stromu
Datum nahlášení
23.09.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Větve stromu zasahují do popelnic a padající jablka způsobují nepořádek, zápach a šíření vos. Již několikrát jsem žádala o pokácení.
Lokalita závady
ulice Letecká, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevina byla odstraněna.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email