Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí veřejné osvětlení
Datum nahlášení
23.09.2015
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampa v ulici Antonína Dvořáka a další v ulici Sukova.
Lokalita závady
ulice Antonína Dvořáka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, opraveno.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email