NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230916_d6b6

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Ulomená dopravní značka

Datum nahlášení
23.09.2016

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Ulomená dopravní značka před okružní křižovatkou vím, že je to na silnici I. tř., tudíž v kompetenci ŘSD, nikoliv města, ale žádám o předání zodpovědné organizaci

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Váš podnět byl předán správci komunikace, kterým je ŘSD.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email