Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak
Datum nahlášení
23.09.2017
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Nepojízdné auto, které na stejném místě stojí už mnoho měsíců viz. tráva a rostliny kolem něj. Na jaře když jezdí čistící vůz, tak ho jen objel!!!
Mimochodem nezakrytá díra, které je u výměníkové stanice na adrese Duchcovská 393/96 je stále nezakrytá.
Lokalita závady
ulice Rooseveltovo náměstí, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude opětovně prověřeno zda splňuje podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb., (zda je vrakem).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email