NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

231019_253e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Průchodnost chodníku

Datum nahlášení
23.10.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Uprostřed ulice Jankovcova, vedle domu č.p. 925/32, zasahuje do středu chodníku keř,který omezuje jeho průchodnost. Děkuji za nápravu.

Lokalita závady
Jankovcova, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastník pozemku z něhož zeleň zasahuje na chodník bude vyzván k odstranění přerostlé zeleně.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email