NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

231021_673a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Strom a turistický ukazatel je polámaný

Datum nahlášení
23.10.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Turistický ukazatel v Janáčkových sadech na jednom ze stromů (u vodojemu) je po silném větru spadlý na zem

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email