NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

231120_ede4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice

Datum nahlášení
23.11.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Po výkopových pracích a výměně kanalizace v Čapkově ulici je narychlo zazáplatovaná silnice ve které se opět dělá výtluk. Myslela jsem že když bylo tolim týdnů zavřená komunikace bude povrch nový. Děkuji.

Lokalita závady
Karla Čapka, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby byla zaslána reklamace. V ul. K. Čapka bude v příštím roce provedena rekonstrukce vozovky.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email