Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zapomenuté dopravní značení
Datum nahlášení
23.11.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Po zprovoznění uzavřené ulice Masarykova zůstala na tabuli informace o neprůjezdnosti na kruhovém objezdu u OBI.
Lokalita závady
Přítkovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email