Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak
Datum nahlášení
23.12.2019
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den, na parkovišti v ulici Kpt. Jaroše, cca mezi vchody domu č.p. 1618 - 1619, je odstavené vozidlo Opel Corsa (vínová barva), SPZ 4U4 5449, přičemž vozidlo je zde cca 10let bez jediného pohybu a již se stává nebezpečným předmětem především pro malé děti (utržená zrcátka, volné shnilé odpadávající plechy,..); děkujeme za zajištění možnosti odtahu, klidné svátky, K.Desenský
Lokalita závady
kpt. Jaroše, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo překontroluje zda naplňuje znaky §19 zákona č. 13/1997 Sb., - tedy zda se stalo vrakem.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email