Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ledovy chodnik
Datum nahlášení
24.01.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Neposypany,neuklizený chodnik Palackého a Jankovcovy od poc.r
2017
Usek od obi k zast. Pluto je jedno veliké hrbolate kluziste zrovna jako zatáčka chodniku ,svah k tomu od parkovistě kaufland směrem k obi. Je to skutečne na zlomeni koncetin.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji za nahlášení. Aplikace inertu proběhla ve vámi zmiňovaném místě v úseku od kontejnerových stání u zastávky Pluto po svah pod prodejnou OBI. Tento úsek bude prověřen a případně aplikace inertu opakována. Bohužel Vámi zmiňovaný svah pod prodejnou OBI již není ve vlastnictví Statutárního města Teplice a proto nemůže být ze strany města ošetřen. Lze pouze vyzvat vlastníka ke zjednání nápravy.
Chodníky v ulicích Palackého a Jankovcova bude ošetřen.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email