Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Bratislavská ul. - neschůdná cesta ke garážím
Datum nahlášení
24.01.2021
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Jedná se o silnici ke garážím v ulici Bratislavská, kde v úseku za viaduktem (v mírném stoupání) není silnice pro chodce bezpečně schůdná (chodník zde není, ani pěšina, na obou stranách je travnatý svah). Sama jsem tam před pár dny na ledovce upadla. Pokud je to možné, prosím o zajištění posypu v době, kdy mrzne. Děkuji
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozovka v Bratislavské ulici od viaduktu ke garážím bude ještě dnes ošetřena solí.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email