NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240122_3cb9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Autovraky

Datum nahlášení
24.01.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Centrální parkoviště Gagarinova vedle nové myčky

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den.
Jedná se sice o účelovou komunikaci ve vlastnictví soukromé osoby, ale od 1.1.2022 může obec spolupracovat se soukromým vlastníkem na odstranění. Vozidlo prověříme pře MP Teplice, zda lze zjistit majitele.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email