Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vraky v ulici
Datum nahlášení
24.02.2019
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den, přímo před naším domem Thámova 557/24, máme dva vraky, dle fotky červené (Nissan)cca 1 1/2 a stříbrné (octávka)cca 1/2 roku, třetí (opel) cca 2roky, je v ulici Skupova, která navazuje na ul. Thámova. V naší ulici je neskutečný bordel a je to velice nepříjemné pro žití, navíc lidé vyhazují odpadky na trávu a nečekají na přistavený kontejner..... Je nám zle z toho, že si nemůžeme zapatkovat auto před vlastním domem, navíc, kdy se v části ul. Štrova zrušila jednosměrka, tak lidé z této ulice parkují také v naší ulici ...... Žádáme Magistrát města Teplice, aby tyto ulice vyčistla od vraků a tím uvolnila parkovací místa. Navíc, ulice bude čistčí a nám to ulehčí denní starosti s parkováním. Děkuji Černá.
Lokalita závady
ulice Skupova 558/33, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidla budou překontrolována jestli již splňují znaky §19 zákona č. 13/1997 - stali se vrakem. V případě že ano budou vozidla po dvou měsících od upozornění poslednímu majiteli odstraněna.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email