NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240320_a896

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nelegální skládka/skládky

Datum nahlášení
24.03.2020

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Jedná se o relativně velké množství nepořádku, zejména rozpadlého nábytku, které patří na skládku. Nachází se u plotu pozemku dříve využívaného jako cvičební hříště pro psy, z pravé strany, téměř na konci. Když půjdete dál po polní cestě, cca 50 metrů, tak nalevo narazíte na hromadu pneumatik,a také v lese po pravé straně se nachází dost malých skládek podél zahradkářské kolonie u prodejce Opelu.

Lokalita závady
Prosetice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s. jako úklid černé skládky.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email