NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240418_3f8b

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Černá skládka a neuzavřený nebezpečný prostor vč. celé hyzdící stavby

Datum nahlášení
24.04.2018

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den. V Řetenicích mezi kolejemi a levým rohem oplocení základní školy v Buzulucké ulici je ve špatném stavu toto,co vlastně nevím,k čemu celé slouží nebo by mělo. Poklop je otevřený a přibývá tam černá skládka,chodí tam bezdomovci,mohou tam spadnout děti a velmi to vč. staré izolace hyzdí okolí. Nezdá se to,ale chodí kolem hodně lidí a je to vidět z vlaku. Bohužel sem lze vložit jen jednu fotku. Děkuji předem za kladné vyřízení . Se srdečným pozdravem Iveta Herainová.

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokud máte k dispozici zašlete prosím více fotografií (nejlépe i z větší dálky) na e-mail: pavlikova@teplice.cz, abychom byli schopni rozlišit přesně o jaký pozemek a tedy i stavbu se jedná, identifikovat vlastníka a dále řešit. Děkuji.
Dle zaslaných fotografií se jedná o teplovod, tedy zařízení ČEZ Teplárenské, které jsme podnět předali. Úklid a zabezpečení bude zajištěno z jejich strany.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email