Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vymezení prostoru pro parkování
Datum nahlášení
24.04.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, bylo by, prosím, možné v ulici Křížkovského za domem č.2511 vymezit prostor pro parkování (např.ohraničit obrubníkem), aby nedocházelo k ničení zeleně parkujícími auty? Není možné ani využívat lavičku, kterou sem nainstalovalo město. Obecně navzdory opakovaným opravám není vyhovující ani stav cesty, dělají se neustále výmoly, louže a v suchém období se strašně práší. Prosím zvažte zpevnění povrchu. Děkuji Mečířová
Lokalita závady
Křížkovského 2511, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, vzhledem k tomu, že se jedná o účelovou komunikaci (příjezd ke garážím) bude i nadále udržována pomocí obrusu. Do budoucna zvážíme rekonstrukci zmíněného prostoru v rámci opravy ulice Křížkovského.
Vozidla parkující na trávníku doporučujeme hlásit městské policii k řešení přestupku.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email