NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

240819_f038

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Díra v komunikaci

Datum nahlášení
24.08.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Propadlý asfalt, zřejmě vymleté podloží

Lokalita závady
Jugoslávská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu řešíme ve spolupráci s SVS.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email