Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškození majetku
Datum nahlášení
24.08.2022
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Dne 24.8. proběhl úklid chodníku v Husitské ulici, tímto úklidem byla vyplavena chodba bytového domu 692/3.
Veškerá voda a nečistota vnikla pod tlakem do budovy .
Máme hezky čistý chodník , ale špinavé vchodové dveře , chodbu, vrata .
Lokalita závady
Husitská 692/3, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Čištění chodníků pod tlakem vody pro město provádí firma Koloshop s.r.o., odpovědným vedoucím p. Procházka, telefonní kontakt 773 899 090.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email