Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepřehledná křižovatka Revoluční X Školní
Datum nahlášení
24.09.2015
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Dobrý den,
při výjezdu z ulice Revoluční není vidět vlevo přes zaparkovaná auta do ulice Školní = je nutno autem popojet až do křižovatky, kde hrozí střet s auty projíždějícími ulicí Školní (několik nehod zde již nedávno bylo). Je možné do ulice Školní, před křižovatku ul. Školní X Revoluční, osadit zpomalovací pás a zrcadlo? (popř. provést jiná opatření?)
Děkuji
Lokalita závady
Revoluční 645/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, po konzultaci s dopravním inženýrem z PČR DI jsme usoudili, že instalace dopravního zrcadla v tomto místě je vhodná. V současné době se zpracovávají administrativní záležitosti, po jejich vyřízení bude zrcadlo instalováno. Zpomalovací retardér v těchto místech nedoporučujeme. Děkujeme ještě jednou za Váš podnět.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email