Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozené ochranné zábradlí, chodník zanesen, zarůstá
Datum nahlášení
24.09.2016
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Jedná se o spojnici ulic Moravská a Kladrubská, krásná procházková stezka. Chodník nebyl již několik roků uklízen, zbytečně zarůstá nejen nálety, ale i travou, začíná být problém projet s kočárkem. Zábradlí je urezlé, hrozí nebezpečí pádu do silnice na Bílinu.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník bude uklizen a zábradlí opraveno v termínu cca do 20/10/2016.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
--------------
Dobrý den, dle sdělení mého kolegy Ing. Daniela Engela by měl být již chodník očištěn a zábradlí opraveno. Nálety, které nejvíce zasahovaly do chodníku, by měly být také odstraněny. Před jarem 2017 se na místo podívám a případně nechám okolí chodníku ještě upravit.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email