Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerosté trávníky
Datum nahlášení
24.09.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, bylo by prosím možné v Proseticich posekat trávníky? Snad všechny jsou přerostlé, nedá se pořádně ani sebrat výkal po psovi…
Lokalita závady
Pod Hvězdárnou 211/7, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, sekání trávníků jede podle harmonogramu...při sekání cca 200 hektarů není technicky proveditelné, aby byly trávníky po celých Teplicích posekány všechny "v ideální čas".
Dle mých informací z konce září by trávníky v Proseticích měly být buď už posekány, nebo se tak stane nejpozději počátkem příštího týdne.
Děkuji za pochopení
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email