Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Soustavné rušení nočního klidu a veřejného pořádku
Datum nahlášení
24.10.2017
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Trnovany, objekt bývalé Varšavy - Sklípek, vchod z Doubravské ulice.
Jedná se pravděpodobně o nelegální provozování nočního baru. Místo není řádné označeno dle živnost.zákona. Noční, velmi hlasitá hudební produkce ruší noční klid( do ranních hodin). Přivolaní strážníci MP to neřeší. Prosím o postoupení stížnosti živnostenskému odboru pro zjijštění nedostatků a zároveň řediteli městské policie s žádostí o častější obchůzky v této lokalitě a následně důsledné a účinné zásahy. Velice děkuji za vyřízení.
Lokalita závady
ulice Masarykova třída 55/118, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, služba Hlášení závad neslouží k posílání stížností na rušení nočního klidu nebo na podezření porušení zákona.
Vaše hlášení bude vedeno jako "vyřešené", jelikož bylo dáno na vědomí ředitelství městské policie, živnostenskému úřadu a stavebnímu úřadu.
Jiří Hrad má v kompetenci:
Technická správa Hlášení závad
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email