Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propad chodníku
Datum nahlášení
24.11.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, propadá se zámková chodníku.
Lokalita závady
ulice Vrchlického, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email