Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící značení
Datum nahlášení
24.11.2019
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
V místě vyznačeném růžovou by bylo vhodné aplikovat značení V12c jelikož dochází k parkování aut což ruší výhled z křižovatky Habrová x Topolová x Konečná
Lokalita závady
Topolová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podobný podnět jsme již jednou řešili a při místním šetření bylo zjištěno, že rozhledové poměry jsou dostačující a při dodržení zásad bezpečnosti lze z křižovatky bezpečně vyjet.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email