Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovraky stojící na parkovišti u bytových domů
Datum nahlášení
24.11.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den,
v ulici Písečná, jsou již delší dobu odstavena minimálně 3 vozidla. Jedno z nich je tu již několik let, další více než rok (obě bez SPZ) a třetí vozidlo stříbrný Citroen, stále s SPZ 3AT 8888, zde stojí také minimálně pár měsíců. Předpokládám, že o prvních dvou budou záznamy z čištění pozemních komunikací, které zde pravidelně probíhají. Prosíme o odstranění těchto vozidel odtažením. Děkuji
Lokalita závady
Písečná, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. MP Teplice provedla kontrolu v ulici písečná a nalezla vozidla Renault, škoda favorit a Opel. U Vozidla Renault již byla provedena výzva majiteli a vlastník komunikace může nařídit odtah. Vozidla Favorit a Opel nesplňují podmínku vraku podle zákona o pozemních komunikacích, ale přesto upozorníme majitele. Vámi uvedený Citroen prověříme.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email