NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

241122_eb5c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neprůchodná cesta

Datum nahlášení
24.11.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V poslední době jsou na Masarykově ulici v Trnovanech prováděny výkopové práce v zeleném pruhu. Bohužel není zajištěna žádná varianta jak se dostat na zastávku Teplice, čerpací stanice. Myslíte si, že máme přeskakovat příkop a přelézat hromadu? Stále v těchto místech není zajištěn bezpečný přechod komunikace mezi jednotlivými směry zastávky.

Lokalita závady
Masarykova třída, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána zhotoviteli k zajištění nápravy.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email