NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

241223_1d5b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Padlý strom přes cestu

Datum nahlášení
24.12.2023

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Větrem vyvrácený strom přes pěšinu. A jedno opuštěné stanové sídlo bezdomovce.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
---------------------------
Ohledně vyvráceného stromu: místo vyznačené v mapě je místem, kde se nachází strom (nebo se tam nachází ta černá skládka)? Stačí mi místo upřesnit mailem (teuschelova@teplice.cz) nebo telefonicky 417 510 560.
Děkuji za pochopení


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email