NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250121_cc45

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Deratizace

Datum nahlášení
25.01.2021

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
V okolí ulic J.V. Sládka, Potěminova a Aloise Jiráska už půl roku jsou k vidění krysy. Pravděpodobně je to z důvodu potoka, který teče pod povrchem. V okolí se nachází MŠ, Skauti a sbor ČCE. Prosíme proto město o pomoc a vyřešení situace. Děkuji.

Lokalita závady
J. V. Sládka, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. V dané lokalitě je Statutární město Teplice vlastníkem pouze komunikací a přilehlých chodníků, kde bude provedena kontrola odbornou osobou v oblasti deratizace. V případě zjištění ohnisek výskytu např. u kontejnerových stání bude provedena deratizace.
každý vlastník nemovitosti má povinnost provádět běžnou ochrannou deratizaci dle č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví v platném znění.

Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email