Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Parkování na chodníku
Datum nahlášení
25.02.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, ačkoli je na sídlišti Závětří-Doubravická nové parkoviště, stále se najde dost řidičů, kteří parkují na chodníku, u chodníku apod., nebudou zde namalovány žluté čáry? Chodníky jsou od najíždění aut už takhle poškozené a o projetí automobilů IZS by bylo problematické. Parkování u domu V Závětří 1677-1680 by mělo být na pravé straně zakázáno.
Lokalita závady
ulice V závětří, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již připravujeme nápravu - dopravní značení bude provedeno, jakmile to počasí dovolí.
Přeji příjemný den
D. Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email