NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250221_7fd6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevhodné parkování

Datum nahlášení
25.02.2021

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Již před časem jsem vás žádal o provedení opatření ohladně paerkování vozidel ve vstupu do kóje s kontejnery na odpad.Dosud jsem neobdržel žádné vyrozumění

Lokalita závady
Krušnohorská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, věc je v řešení a v běhu. Povolení umístění nové dopravní značky (zákazové) trvá dle zákona cca 3 měsíce, neboť je nutné dodržet zákonné lhůty.
Jakmile to bude možné, tak necháme vodorovné dopravní značení doplnit.

S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email