NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250221_be17

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Skládka suti

Datum nahlášení
25.02.2021

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Při stavebních úpravách objektu bývalého CO krytu zde byla odhazována suť. Z fotografie je zřejmé, že suť již nebude odvezena na skládku, ale je rozházena v co největším horizontu a část je již "zamaskována" hlínou. Žádám tímto o vyřešení úklidu suti s majitelem objektu bývalého CO krytu, než vše zaroste zelení. Děkuji za kladné vyřízení

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
v tomto případě se nejedná o založení černé skládky jako takové. Vzhledem k tomu, že k tomuto pozemku, respektive objektu, se váže konkrétní stavební rozhodnutí bude celá věc postoupena kompetentním správním orgánům.

S přáním pěkného dne
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email