Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená dopravní značka u Dp
Datum nahlášení
25.02.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Značka je zcela ohnutá na zem.
Lokalita závady
Emilie Dvořákové, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Informaci předáme servisní firmě k opravě.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email