NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250319_1122

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlý chodník

Datum nahlášení
25.03.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Propadlý chodník přes vjezdem

Lokalita závady
ulice Masarykova třída, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email