Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dobrý den prosím o výměnu popelnice komunálního odpadu v domácnosti. Je prasklý bok vypadává z ní odpad. Děkuji
Datum nahlášení
25.03.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Je prasklý bok vypadává z ní odpad. Popelnice se nachází v ulici Husova 434, Teplice. Děkuji
Lokalita závady
Husova 453, Teplice, 415 10, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokyn na výměnu nádoby o objemu 1 x 120 l na SKO byl předán svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email