NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250321_1dda

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Sídliště šanov 2 ulic e k.jaroše fr.šrámka

Datum nahlášení
25.03.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den mám dotaz jestli by se nemohly ostříhat vyšši keře a stromy bylo nám řečeno ,že pozemky jsou města a né družstva až to vyrazí je to moc vysoký a nevzhledný navíc to svádí k zahazování odpadu děkuji .

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email