Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak
Datum nahlášení
25.03.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Již v loňském roce jsem hlásila autovrak na parkovišti v ulici Trnovanská.
Momentálně ve vraku spí fetaci, z auta vytéká nějaká kapalina.
Vzhledem k lokalitě zde je problém s parkovacím místem a nějaký vrak zde už déle než rok stojí.
Nahlašovat můžeme, co chceme, nikoho to nezajímá.
Rádi bychom, aby byl vrak odstraněn.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo již bylo řešeno. 5.3.2021 provedlo MP Teplice šetření na místě stání vozidla s novou dokumentací. Podle pořízené dokumentace již vozidlo splňuje znaky vraku a bude uplatněn postup podle §19 zákona č. 13/1997 (výzva vlastníku následné odtažení).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email