NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250321_6a04

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Špatný úhel zrcadla

Datum nahlášení
25.03.2021

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Na křižovatce Heydukova a Vojanova se zřejmě pohnul zrcadlo a při výjezdu z Vojanovy není vidět doleva, místo ulice jsou vidět domy.

Lokalita závady
Heydukova, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již jsme dali pokyn k seřízení zrcadel.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email