NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250322_3a37

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Krysy ohně bezdomovci

Datum nahlášení
25.03.2022

Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města

Popis závady
V ulici Josefská naproti vjezdu do Metropole je léta díra v plotu, běhají tam krysy až na chodník a bezdomovci tam dělají ohně, je tam skladka

Lokalita závady
Trnovany ev. č. 777, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. O problému s potkanu víme, teď probíhá v našem městě plošná deratizace. Co se týče bezdomovců a rozdělávání ohňů doporučujeme zavolat městkou policii. K úklidu bordelu vyzveme majitele pozemku.

S přáním hezkého dne.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email