Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vedle kanálu propadlá zem
Datum nahlášení
25.04.2017
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Propadlá zem vedle kanálu mezi dětským hřištěm a beton.pláckem. Je to dost hluboké a málem mi tam spadl syn,když chtěl vylovit balón. Balón zůstal tam...
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 26.4.2017 byla provedena deratizace místa, jelikož si myslíme že některé díry pravděpodobně způsobili potkani. Závadu jsem dále předala údržbě zeleně k zasypání děr.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email