NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250419_d2e5

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
25.04.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den. Chtěl bych nahlásit poškozený chodník, ul. Novoveská, praská a loupe se asvaltová pokrývka na chodníku na několika místech, děti tudy chodí do školy a kusy odkopávají nebo mi je hází přes plot kde mám auto, chodník byl několikrát rozkopán - vedení kabelů a potrubí tak bych chtěl aby se chodník opravil. Neustále chodník uklízím od kusů asvaltu abych zamezil poškození auta. Děkuji pěkně za kladné vyřešení. S pozdravem Krejčí Dušan

Lokalita závady
ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výspravu chodníku máme zařazenu v plánu oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email