Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poskozeny kontainer na bioodpad
Datum nahlášení
25.04.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Ulomeny zaves na viku kontejneru pro radovy dum Lomena 28 Teplice
Lokalita závady
Lomená, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, nahlášeno na dispečink svozové společnosti, nejpozději do týdne bude nádoba vyměněna.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email