NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

250520_603d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nečitelné vodorovné značení

Datum nahlášení
25.05.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Na Nové Vsi ul. Habrová je skoro nečitelné vodorovné dopravní značení (zákaz zastavení - pouze pro Hasiče). Jednou za rok by se to mohlo přemalovat.

Lokalita závady
Habrová, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, obnovu vodorovného DZ ve zmíněné lokalitě již plánujeme a jednáme se zhotovitelem.

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email